Креативна ідея
Production

 

Hotspot School of English — одна з компаній нашої великої аррібовської родини. Вона ж найінтенсивніша мовна школа на ринку України. Величезна кількість домашніх завдань, тести та іспити, відрахування та безсонні ночі — усе це невід’ємна частина навчання в Hotspot.

Однією з основ методики школи є мовна практика. Не те спілкування, якого дотримуються більшість мовних шкіл — «головне говори, а далі якось буде» чи «вас все-рівно зрозуміють», а грамотне, усвідомлене говоріння, від якого залежить краса мови в результаті. Методисти школи розробили неосяжну кількість вправ та практик для опанування цього навику. Усі вони, ясна річ, важкі, інтенсивні та результативні. Аби ще раз продемонструвати серйозний настрій школи та продуктивність навчання теперішним та майбутнім студентам, ми вирішили записати уривок найскладнішого треку Eminem'a — Godzilla. З нашею викладачкою розмовної практики Олею. Одним дублем. Без поблажок та монтажних склейок. Sounds challenging 🙂

hotspot_case02hotspot_case02

Візуальна ідея роліку побудована на образі ворога Hotspot — увесь ринок старих мовних шкіл, які обіцяють своїм студентам фантазійні мовні світи замість кропотливої роботи, прості розмови замість системного відточування навичок, а отже студенти здобувають спотворене звучання замість гарної мови. Hotspot вірить у те, що ці школи застаріли так само, як і бумбокси в цьому батлі. Батлі системного та старанного навчання з його примарою. Раунд!

Викладачі Hotspot — особливі люди. Це найсистемніші, старанні, в’їдливі викладачі з усіх, що ми коли-небудь зустрічали. Вони не тільки забезпечують розвиток своїх студенів, вони постійно розвиваються самі (попри те, що вже є найсильнішими фахівцями на ринку). Нам хочеться, щоби про це дізналося якнайбільше людей. Але нам не хочеться говорити про це. Хочеться це показати. Оля, Eminem та його Godzilla допомогли нам зробити це якнайкраще.

hotspot_case03hotspot_case03

Client — Hotspot School of English
Agency & Production: Arriba!

Макс Бурцев — Сreative Director

Лада Сабова — Director

Паша Іткін — DOP

Мер'ям Йол — Producer

Костянтин Гончаров — 1st AC

Гліб Луньов — Gaffer

Маша Пирогова — Stylist

Таня Муханова — Make up & Hair

Оля Померанська — Producer Assistant

Palokio — Music

4Ears Sound Production — Sound

Влад Чорнолясов — Color grading 

Роман Радченко — Designer 

ЄрміловЦентр — Location 

Mam.rental, Б!нго — Technical support

 

Special Thanks: Світлані з ЄрміловЦентр, Колі Михальченку, Денису Галушці, Борису та всім, хто допомогав шукати бумбокси.

Також дивіться

Don't
Креативна ідея, production

Метеозахист
Стратегія, креативна ідея, рroduction

Автотранс
Стратегія, рекламна кампания, рroduction